Wszystko Będzie Dobrze

WBD INSTAGRAM NOLOGO
#WBD_INSTAGRAM
#WBD_INSTASTORIES
#WBD_INSTASTORIES_2
 

Miliony ludzi na całym świecie łączy teraz jedno przesłanie. Po włosku, angielsku, czy polsku mówimy teraz: #wszystkobędziedobrze.
W geście wzajemnego wsparcia Niepodległa wspólnie z Wojtek Cugowski, Edyta Golec, Łukaszem Golec, Pawłem Golec (GOLEC UORKIESTRA), Natalia Kawalec, Piotr Kupicha - Feel, Halina Mlynkova, Piotr " Lolek" Sołoducha (Enej), zespołem Tulia i Roksana Węgiel - Roxie niosą słowa otuchy. Niech te dźwięki staną się naszym muzycznym antidotum.

Wierzymy, że przetrwać możemy tylko w jeden sposób - nie tracąc pewności, że #wszystkobędziedobrze!

Sprawmy, żeby mówiono nie tylko o wybuchu epidemii, która zatrzymała świat, ale też wybuchu międzyludzkiej solidarności. Pokażmy ilu jest ludzi dobrej woli, ile jest w nas solidarności i dobroci. Jeśli chcesz pomóc, podzielić się wiadomością o ciekawej formie pomocy, a może po prostu podziękować za okazaną życzliwość - nie wahaj się i dodaj informację na stronie:
https://niepodlegla.gov.pl/kroniki/

Słowa: Wojtek Byrski
Muzyka: Wojtek Byrski, Marcin Kindla
Producent Muzyczny: Marcin Kindla (MAMAMUSICstudio /Kindla Music)
Aranżacja: Marcin Kindla, Łukasz Drozd
Instrumenty: Marcin Kindla, Łukasz Drozd
Mix/Mastering: Łukasz Drozd (MAMAMUSICstudio)
Producent wykonawczy: TOProduction
> Halina Przebinda Dariusz Przebinda
> Katarzyna Golec Paulina Rajchel (Alda Reï)

Wystąpili: Wojciech Cugowski, Edyta Golec, Łukasz Golec, Paweł Golec, Natalia Kawalec, Piotr Kupicha (Feel), Halina Mlynkova, Piotr Sołoducha (Enej),TULIA, Roksana Węgiel

Pomysłodawca i producent: Biuro Programu „Niepodległa”, państwowa instytucja kultury, której organizatorem jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.